KONST / Litografier / Färglitografi 12198546
nr 1219 8546
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad -76, PT, löst blad, bladets mått: 70x59
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:17:26
300 kr
500 kr
Peter Dahl (f. 1934)